KONST / Litografier / Färgrlitografi 8772599
nr 877 2599
Färgrlitografi
Mats Ã…kerman, signerad, 2007, man med ballonger, 190/240, motivet: 55x39
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 februari 2014
kl 20:46:11
300 kr
700 kr
700 kr